Faydalı iPhone uygulamaları 2015 – ücretli (top 5)

2015 yılında kullandığım paralı uygulamalara gelince:

Flight track 5: Bol uçağa binenlerin hayat kurtarıcısı. Seyahat bilgisini girdiğiniz zaman uçağınızda rötar var mı? Hangi kapıdan uçuyorsunuz? veya valiz hangi banttan çıkacak? sorularının cevabı burda. Hatta uçaktaki koltukların en iyilerinin şeması, bindiğiniz uçağın rötar oranı gibi detaylara da ulaşmak güzel.

İşin en iyisi benim gibi istanbul’dan gelen uçağa binip istanbul’a gidecekseniz, geliş uçağını girdiğinizde uçağın geliş saatine göre havaalanına gitme en iyisi:) Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Mind node: Bence piyasadaki en iyi düşünce haritası çıkarma programı. Bir fikriniz mi var. Açın mind node’u rahat edin:) Hem iphone, hem mac uygulamasının olması faydasını artırıyor. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

World in figures: Bu uygulama meşhur economist dergisinin veri bankası. Eskiden yıllık kitaplar alırdım dünyadaki verileri sunan. Bu uygulama yıllık aidat ile multi platform verileri sunuyor hizmetinize. Hangi veri derseniz gayri safi milli hasıladan tutun, yıllık bütçeye kadar güzel bilgiler var. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Office for iPhone: iPhone için microsoft office uygulamaları word ve özellikle excel kullananlar için faydalı. Uygulamayı kullanmak için office 365 üyeliği gerekiyor.

Word’ü buradan, Excel’i buradan, Powerpoint’i buradan indirebilirsiniz.

Kur’an: Meşhur Hüsrev hattının Kur’an uygulaması. Hem arapça, hem meal, hem sesli okuma imkanı var. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Faydalı iPhone uygulamaları 2015 – ücretli (top 5)” için bir yanıt

  1. Geri bildirim: Oduncu – velespıd

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s